: نام کاربری
: رمز عبور
: تکرار رمز عبور
: ایمیل
: نام و نام خانوادگی
: تلفن همراه
 : نام کاربری

: رمز عبور

 


: اخبار ناربن

اشتراک رایگان آگهی نامه تخصصی چوب و ابزار

توزیع رایگان در مراکز مرتبط و صنایع وابسته در سراسر کشور

تلفن تماس : 77502031 - 77501096 - 021

خدمات

دیجیتال مارکتینگ


"با هم حضور انلاین شرکت شما را روشن تر کنیم"

 

راهکارهای یکپارچه تجارت الکترونیک
رشد فرهنگ استفاده از اینترنت و گسترش زیر ساخت ها ، بالارفتن هزینه های عملیاتی سازمانها و همچنین تقاضای مشتریان برای سرویس های نوین و کارا، موجب به وجود آمدن چالش های اساسی و جدید در بنگاه ها شده است. نوا مدیا با هدف پاسخ گویی به این چالش ها و ارائه سرویس های حرفه ای مرتبط با صنعت IT و کسب و کارهای آنلاین به وجود آمده است. ارائه راه کارهای مدیریتی مرتبط با IT ، خدمات فنی مهندسی همگام با استانداردهای بین المللی از جمله فعالیت های اصلی این شرکت به شمار می رود

مسئولیت های ما
ارائه خدمات صادقانه و با کیفیت بالا ، همراهی مشتریان در کلیه مراحل پروژه و ارائه همه گونه راهکار و مشاوره در جهت تضمین موفقیت پروژه. همچنین از آنجایی که قالب فعالیت های عرضه شده به مشتریان دارای برنامه ریزی طولانی مدت هستند ، پشتیبانی و رسیدگی به درخواست های مشتریان در نوا مدیا از اولیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

شبکه های اجتماعی ناربن

با توجه به افزایش تعداد افرادی که در شبکه های اجتماعی نظیر « فیسبوک »و«اینستگرام » حضور دارند و دسترسی روزانه به این شبکه ها و حضور مداوم و فعالیت مستمر مردم، این محیط یک بستر بسیار مناسب برای تبلیغات و بازاریابی محصولات و خدمات به شمار می آید.ناربن نیز از این وادی عقب نمانده و فعالیت گسترده ای در تمام این شبکه های اجتماعی دارد.
نخستین مزیت فعالیت در رسانه های اجتماعی شناخته شدن برند تجاری شما برای کاربران این شبکه هاست. اگر شما در شبکه فیسبوک صفحه ای دارید که 1000 نفر عضو دارد، مطمئن باشید در عرض یک ماه حداقل 2000 نفر دیگر صفحه شما را دیده اند و دیده شدن مهمترین مزیت این رسانه هاست.
مزیت دوم این است که یکی از ارزانترین راه های تبلیغات، فعالیت در رسانه های اجتماعی است. به این شکل که پست هایی که شما ارسال می کنید بر روی صفحه مخاطبان قرار می گیرد و مستقیماً توسط کاربر دیده می شود. شما برای نمایش پست خود برای مثلاً 1000 مخاطب حتی یک ریال هم هزینه نمی کنید.
شاید تا به حال از صدها ابزار و ترفند استفاده کرده‌اید تا تعداد لایک‌های پیج فیسبوک خود را افزایش دهید, اما زمان آن رسیده که در مورد یک موضوع با خودتان صادق باشید – افرادی که پیج شما را لایک می‌کنند معمولا زیاد به پیج شما سر نمی‌زنند.
در واقع تحقیقات نشان داده کاربران بعد از لایک کردن پیجها به ندرت از آنها بازدید می‌کنند. در نتیجه کاری که شما باید انجام دهید این است که بیشتر پست به اشتراک بگذارید تا دیده شوید. تناوب ایده‌آل می‌تواند در این مورد متغیر باشد و خودتان باید با آزمایش و خطا به این نتیجه برسید که چه مقدار باید در شبکه‌های اجتماعی پست منتشر کنید. اگر به طور مداوم در پیج خود مطالبی را به اشتراک بگذارید, دیگران هم بیشتر شما را می‌‌بینند و راحت‌تر شما را به خاطر خواهند سپرد.
وقتی مطلبی را روی یک شبکه اجتماعی مثل فیسبوک منتشر می‌کنید باید مطمئن شوید که پست شما بیشترین شانس برای لایک شدن و کامنت گرفتن و به اشتراک گذاشته شدن را دارد. الگوریتم نیوزفید فیسبوک محتوایی را قبول دارد که بیشترین لایک و به اشتراک گذاری و کامنت را داشته باشد.

 

خبرنامه ناربن
ابزاري است براي اطلاع رساني به مخاطبان خاص با حوزه کاری مشترك درباره رويدادها، گزارش ها يا اخبار مرتبط با يك موضوع يا حوزه سازماني . خبرنامه الکترونیک ناربن به دلیل رایگان بودن یکی از امکانات جذاب وب سايت هاي ناربن می باشد که باعث تعامل بين روابط عمومي با مخاطبان و مشتريان مي شود.

 

وجود يك منبع ارتباطي و اطلاع رساني در نهاد روابط عمومي و ايجاد بستر مناسب در قالب به كارگيري ابزار صحيح به نام خبرنامه، در واقع يك نياز و ضرورت در مديريت محسوب مي شود. البته آن چه در برقراري ارتباط و اطلاع رساني مهم و اساسي تلقي مي شود، وجود يك رابطه منطقي بين شكل و محتواست و اگر صرفا خبرنامه به عنوان يك ابزار ارتباط جمعي در امر آموزش، آگاه سازي، شفاف سازي و ارتقا بخشي دانسته ها و اطلاعات نتواند به درستي نقش خود را ايفا كند، اين امر موجب اتلاف وقت و هدر رفتن سرمايه خواهد شد.