: نام کاربری
: رمز عبور
: تکرار رمز عبور
: ایمیل
: نام و نام خانوادگی
: تلفن همراه
 : نام کاربری

: رمز عبور

 


: اخبار ناربن

اشتراک رایگان آگهی نامه تخصصی چوب و ابزار

توزیع رایگان در مراکز مرتبط و صنایع وابسته در سراسر کشور

تلفن تماس : 77502031 - 77501096 - 021

خدمات

چاپ


چاپ و صحافی

"کیفیت رنگ رنگین کمان ، بیانگر قدرت باران ماقبلش است !"


کانون ناربن با تاسیس و راه اندازی سیستم مدیریت چاپ با استفاده از افراد خبره این صنعت گام مهمی در جهت ارائه بهترین خدمات چاپ صنعتی برداشته است. رنگها همواره پیرامون بشر را احاطه کرده و وی را تحت نفوذ خود را درآورده اند.

برخی از خدمات این واحد عبارتند از :

 چاپ افست ورقی (شیت)
 تهیۀ کاغذ مناسب
 سیستم پوش سلفون یا UV
 صحافی و بسته‌بندی

 

چاپ افست
نوعی از چاپ که نوشته و عکس را بر سطح لاستیکی یک استوانه (سیلندر) گردان برمی گرداند و سپس آن را با فشار استوانه دیگر روی کاغذ چاپ می‌کنند. ماشین معمولی چاپ افست دارای سه استــــوانه‌است . در چاپ افست نخســــت آن چه را که باید چاپ شــــــود بر روی صفحه‌ای فلزی به نام زینک منتقل می‌کنند، سپس این صفـــــحه را با مواد شیمیایی طوری حساس می‌کنند که فقط نوشته‌ها و تصاویر آن، مرکب چاپ را به خود می‌گیرد. زینک را به دور نخستین استوانه می‌پیچند؛ طرح آن بر اثر فشار روی پوشش لاستیکـــی استوانه دوم برمی گردد. کاغــــــذ سفید که متوالیا به دور استوانه سوم می‌پیچد مطالب را از روی پوشش لاستیکی استوانه دوم می‌گیرد. سرعت کار ماشین‌های چاپ افست بیش از چاپ مسطح (حروفی) می‌باشد.
چاپ عمومی
چاپ عمومی معمول ترین نوع چاپ افست است که در این چاپ همه خدمات از جمله فرم بندی ، زینک ، چاپ ، برش و … برای تمام کار ها به صورت یکسان انجام می شود و اختلاف رنگ رویت شده در مانیتور با فرم چاپ شده تا ۲۵ % می باشد . احتمال وجود بازی زینک در این فرم تا ۲۰ % وجود دارد و ثبات رنگی بین تیراژ های کار یکسان نخواهد بود  . زمان تحویل فرم های عمومی نسبت به اختصاصی  به طور میانگین ۳ برابر است و پرت شدن کار تا ۱۰% خواهد بود . در کارهایی که مشتری تاکید به کیفیت و دقت بالا را در اولویت سفارش خود قرار می دهد همیشه پیشنهاد ما چاپ در فرم اختصاصی است .
چاپ اختصاصی
در چاپ اختصاصی مولفه های منحصربفردی لحاظ می شود که از آن جمله می توان به کیفیت بسیار بالای چاپ به دلیل مرکب مرغوب تر ، زمان تحویل بسیار پایین ، چک شدن فرم توسط ناظر چاپ ، عدم وجود بازی زینک ،اختلاف کم تصویر رویت شده در  مانیتور با فرم چاپ شده حداکثر تا ۱۰ % ، پرت شدن کار حداکثر تا ۵ % ، ابعاد واقعی تر نسبت به فرم عمومی ( به طور مثال سایز A4 در فرم عمومی ۲۰ * ۲۹  می باشد ، ولی در فرم اختصاصی ۲۱ * ۲۹٫۷  می باشد .

 

چاپ دیجیتال


کانون ناربن از بدو تاسیس خود همـواره تلاش نمـوده است تـا بـا کمک برتریـن نیـروهـای انسانـی، موثرترین ابزارهای تبلیغاتـی را در اختیـار مشتریان خود قرار دهد. راز اصلـی توسعـه مستمر این کانـون ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به مشتریانش است.

کانون ناربن با بهره گیری  از علوم روز دنیا در زمینه کنترل رنگ و مدیریت چاپ (Color Management ) و با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و بهترین مواد اولیه در صنعت چاپ دسته بندی و  با تکیه بر افراد متخصص و مجرب در این زمینه ، توانسته است گامهای مهم و موثری در جهت ارائه بهترین خدمات چاپی برداشته و با تجمیع سیستمهای مدیریت و کنترل با ماشین آلات مدرن چاپ و تجهیزات صحافی و بسته بندی در این مجموعه قابلیت اجرای انواع سفارشات نفیس و صنعتی را در ابعاد و اندازه های مختلف فراهم نمایید.

 

برخی از نمونه کارهای طراحی و چاپ